About Company


پیام مدیرعامل

با توجه به گسترش دانش مهندسی و افزایش تقاضا جهت بهینه سازی ، مقاوم سازی و همچنین کاهش هزینه های ساخت و بهره برداری در پروژه ها، استفاده از نیروی انسانی مناسب ، دانش مهندسی و ابزار قدرتمند مهندسی اجتناب ناپذیر است. از این رو بهره جویی از امکانات مناسب جهت خشنودی کارفرمایان هدف اصلی شرکت آریا تدبیر پاژ می باشد.
در این مسیر، همکاری،کوشش ، همدلی ، همبستگی و تلاش روز افزون همه دوستان و همکاران لازم است تا به این مهم است یابیم.

 

خط مشی

شرکت مهندسی آریاتدبیرپاژ به منظور رقابت با شرکت های مهندسی در زمینه فعالیت های مهندسی و اقتصادی و همچنین رضایت مندی کارفرمایان با هدف ارائه خدمات مهندسی ،مشاوره ،طراحی و اجرا درزمینه ساختمان، فن آوری های نوین ساختمان(طراحی و اجرای سازهای فلزی،سبک فلزی ال اس اف وبتنی) ، مقاوم سازی، معماری ، برق ومخابرات و ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی ،تصفیه خانه آب و فضلاب ، تصفیه خانه های بیمارستانی ، سد وشبکه،نیروگاه، راه سازی و ابنیه راه، اسکله وسازه های دریایی برپا گردیده است ودست یابی به اهداف زیر را در سرلوحه کار خود قرار داده است.
1-جلب مشارکت سرمایه های انسانی و اقتصادی به جهت بهبود دائمی
2- شرکت در مناقصات داخلی و خارجی
3-جذب نیرو های توان مند
4- به کارگیری روش های نوین به جهت بهینه سازی پروژه ها
خط مش فوق در جلسات کاری مستمر مورد نقد و بررسی اعضاهیات مدیره و مدیران قرار می گیرد و نظرات آنها به جهت بهبود فعالیت شرکت بهره جویی می گردد.

ماموریت

شرکت آریا تدبیر پاژ با فعالیت در زمینه های فنی و مهندسی در شاخه های مختلف مهندسی با تکیه بر شاخص های معتبر و استفاده از مدیران کارآمد و کارکنان خبره و بهره جویی از فن آوری های نوین خدمات خود را به بهترین وجه انجام دهد. شرکت در این زمینه ماموریت دارد که از سرمایه های ملی حفاظت نمایدو مادام اخلاق مهندسی و انسانی را به جهت بهبود کارها در داخل و خارج کشور سرلوحه خود قرار دهد.

 

هیات مدیره

حمیدرضا محمدزاده ریئس هیات مدیره و مدیرعامل
دانشجوی دکتری سازه
مهندس حمیدرضا محمدزاده از سال 1379 پس ازفارغ التحصیلی در مقطع کارشناس مهندسی عمران فعالیت حرفه ای خود را درزمینه ساخت وسازه ساختمانی به صورت شخصی و همکار با شرکت ها درزمینه اجرا وطراحی آغاز کرد. در همین راستا با توجه به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد عمران سازه از سال 1383 تا پایان سال 1385 بعنوان کارشناس سازه در زمینه های مهندسی آب وفاضلاب و شبکه های آب سطحی در شرکت مهندسین مشاور طوس آب مشغول به کار شد.همچین از سال 1383 تا 1387 به عنوان مدرس دروس تخصصی با دانشگاه آزاد کاشمر و هم اکنون با دانشگاه آزاد تهران شرق همکاری نموده است.از سال 1383 تا 1393 با تعدادی از شرکت های مشاور از جمله پژوهاب شرق ، مهاب ثامن ،آریا کاوان ، آداک ،هیدروتک توس وپاژاب تدبیر درصنعت آب وفاضلاب فعالیت نموده است.به طور تمام وقت از سال 1386 به عنوان مدیر فنی و عضوه هیت مدیره شرکت پناه سازالوند(تهران) در زمینه های سازه های سبک فلزی فعالیت نموده و بالغ بر400 پروژه کوچک وبزرگ را با سازه های LSF (ال اس اف) طراحی و مدیریت نموده است .همچین از سال 1390 به عنوان هیت مدیره ونایب رئیس هیت مدیر شرکت تدبیر بنا آزما فعالیت داشته است علاوه برآن دارای رتبه پایه یک نظام مهندسی در زمینه های محاسبات نظارت و مجری می باشد . اکنون پس 15 سال سابقه نسب به تشکیل شرکت مهندسی آریا تدبیر پاژ اقدام نموده و به عنوان مدیرعامل انتخاب گردیده است.
محمد حسن قاسمیان یزدی عضو هیات مدیره
دکتر محمدحسن قاسمیان یزدی از سال 1359 فعالیت های حرفه ای خود را پس فارغ التحصیلی درمقطع کارشناسی مهندسی مخابرات در مرکز تحقیقات مخابرات ایران آغاز نمود.از سال 1361 تا سال 1367 دردانشگاه پوردو امریکا مدرک کارشناسی ارشد ودکتری مهندسی برق ومخابرات را دریافت نموده و از ان پس با توجه به نیاز کشور دراین زمینه،به ایران برگشته ودر دانشگاه های مختلف ازجمله خواجه نصیرطوسی، صنعتی شریف، فردوسی ،علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد و به طورتمام وقت در دانشگاه تربیت مدرس فعالیت های اجرای وپژوهشی بسیاری داشته اند وتا کنون بالغ بر 20 داشجوی دکتری را راهنمایی نموده اند ومقالات بسیاری را در مجلات داخلی و خارجی به چاپ رسانده اند.استاد نمونه انتخاب شده اندو ومدیریت دانشگاه برق را برعهده داشته اند. در زمینه های پردازش تصویر و هچنین مهندسی پزشکی فعالیت های بسیاری انجام داده اند.اکنون با بیش از 30 سال سابقه باعث افتخار است که جزءهیات مدیره شرکت می باشد.
فاطمه قاسیمیان یزدی عضو هیات مدیره ونایب ریئس
فارغ التحصیل مهندسی اقتصاد کشاورزی از دانشگاه تهران.
زهرا فانی عضو هیات مدیره
فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد مترجمی زبان از داشگاه علامه طباطبای می باشند.
زینب قاسمیان یزدی عضو هیات مدیره
فارغ التحصیل مهندسی برق از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه خواجه نصیر طوسی.

 

همکاران پاره وقت

دکتر حمیدرضا وثوقی فر:
دکترای مهندسی عمران سازه از دانشگاه صنعتی شریف.دانشیار دانشگاه آزاد.عمده فعالیت ایشان درزمینه های طراحی سازه های خاص و مقاوم سازی سازه ها می باشد.
دکتر احسان شیرنگی:
دکترای مهندسی منابع آب، استاد یار دانشگاه آزاد زمینه فعالیت مدیریت منابع آب.
مهندس حسن ادیبیان:
کارشناس ارشد عمران محیط زیست عمده فعالیت ایشان طراحی تصفیه خانه آب وفاضلاب می باشد.
مهندس محمود طباطبایی:
کارشناس ارشد بهداشت محیط. تخصص ایشان طراحی سیستم فرایند تصفیه خانه بخصوص تصفیه خانه های صنعتی و بیمارستانی می باشد.
مهندس حسن خیرالدین:
کارشناس مهندسی عمران-عمران. کارشناسی ارشد مهندسی آبیاری زهکشی.